top of page

Освітній процес

    У Центрі розвитку дитини №17 м.Коростеня Житомирської області (далі  - ЦРД №17 м. Коростеня) освітній процес відбувався за програмами виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», «Українське дошкілля» та парціальними програмами.

     ЦРД №17 м. Коростеня здійснює освітню діяльність відповідно до

Конституції України, Законів України «Про дошкільну освіту»,

«Про освіту», «Про охорону дитинства», Наказів Міністерства

освіти і науки України, Базового компоненту дошкільної освіти

України, Статуту  ЦРД №17 м. Коростеня, Колективного

договору, Правил внутрішнього трудового розпорядку, Положення

про ЦРД №17 м. Коростеня та  посадових інструкцій.

      В ЦРД №17 м. Коростеня функціонує 11 вікових груп, 4 з яких інклюзивні, 2 – логопедичні:

  • 3 групи раннього віку (1,5-3 роки)

  • 2 молодших групи (4 рік життя) 

  • 2 середніх групи (5 рік життя) 

  • 1 старша група (6 рік життя)

  • 1 санаторна група (різновікові)

  • 2 логопедичні групи (різновікові)

​     






 

 

 

 

 


     Якісний склад педагогічних працівників  ЦРД №17 м. Коростеня показує, що 77% педагогів мають вищу освіту, поряд з досвідченими педагогами працюють педагоги-початківці. Керуючись основними державними документами, що регламентують діяльність Центру розвитку дитини №17, педагоги спільно з батьками створювали необхідні умови для гармонійного розвитку здібностей та інтересів дітей, їхнього духовного зростання,  запобігання розладам фізичного та психічного здоров'я та їх корекції, підготовки дошкільників до навчання у Новій Українській школі та інтеграції дітей у суспільство шляхом застосування інклюзивної освіти.
      Освітній процес в усіх вікових групах організований за принципом блочно-тематичного планування, що забезпечувало розвиток дошкільників відповідно до програмових завдань. Педагоги заохочували вихованців до творчості, креативності, критичного мислення, винахідливості, оцінювали їх конкретні досягнення дітей.
      Більшість вихователів закладу значну увагу приділяють різним формам самоосвіти: онлайн-семінари, вебінари, опрацювання фахових періодичних видань та ін., в результаті чого підвищилась проєктно-конструктивна свідомість та прагнення  педагогів до постійного самовдосконалення.

bottom of page